Ungdomsserien 2009 05 06sö 2009-05-03 19:56
Klubbstartlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

   Start tartnr Rank    Namn                         Bricka Kla.  Ant. Stpl 


363   1 OK Skogsfalken        SWE 

18:00:00   1082         Albert Lundskog               10194 IN      48    1 
18:00:00   1088         Elin Emilsson                 10206 IN      48    1 
18:00:00   1108         Nils Gyberg                   10185 IN      48    1 
18:00:00   1102         Boklund Eric                  10196 IN      48    1 
18:00:00   1068         Max Persson                   30513 IN      48    1 
18:00:00   1092         Ella Söderberg               263600 IN      48    1 
18:00:00   1106         Allie Bergstrand              10215 IN      48    1 
18:00:00   1084         Emma Emilsson                 10217 IN      48    1 
18:00:00   1099         Albin Pettersson              10220 IN      48    1 
18:00:00   1097         Love Mörnhed                  10197 IN      48    1 
18:00:00   1095         Moltas Nilsson                10221 IN      48    1 
18:00:00   1077         Jonathan Ljungberg            10222 IN      48    1 
18:00:00   1070         Elvira Ljungberg              10187 IN      48    1 
18:00:00   1065         Herman Albinsson              10203 IN      48    1 
18:00:00   1063         Viktor Lingerud Sorinder      10209 IN      48    1 
18:00:00   1079         Emil Albinsson                10201 IN      48    1 
18:00:00   1072         Joel Palmqvist                10205 IN      48    1 
18:00:00   1062         Ida Sigvant                  340623 U2      18    1 
18:00:00   1054         Isak Holma                    10218 U2      18    1 
18:00:00   1057         Max Kärvhag                  431002 U2      18    1 
18:00:00   1050         Lukas Mårtensson              10202 U2      18    1 
18:00:00   1047         Viktor Pettersson             10219 U2      18    1 
18:10:00   1037         Ylva Christensson             10191 U3       9    1 
18:38:00   1044         Frida Mårtensson              10224 U3       9    1 
18:22:00   1040         Moa Kärvhag                  431001 U3       9    1 
18:30:00   1042         Maja Lingerud Sorinder       246020 U3       9    1 
18:16:00   1019         Carl Boklund                  10212 H12      4    1 
18:08:00   1017         Johan Wennermark             970121 H12      4    1 
18:04:00   1016         Melker Nilsson                10199 H12      4    1 
18:17:00   1028         Vilma Persson                340654 D12      4    1 
18:09:00   1026         Julia Heed                    12286 D12      4    1 
18:03:00   1007         Felix Persson                959803 H14      9    1 
18:19:00   1011         Simon Sigvant                340655 H14      9    1 
18:31:00   1014         Adam Håkansson                10192 H14      9    1 
18:11:00   1009         Mattis Holma                 417661 H14      9    1 
18:23:00   1012         Simon Hed                     10211 H14      9    1 
18:18:00   1023         Klara Arnesson               244881 D14      2    1 
18:28:00   1024         Moa Wåhlin                   239369 D14      2    1 
18:11:00   1003         Simon Smedberg               930304 H16      6    1 
18:01:00   1001         Fredrik Wennermark           941023 H16      6    1 
18:26:00   1006         Alex Börjesson               930512 H16      6    1 
18:06:00   1002         Filip Olsson                 932504 H16      6    1 
18:16:00   1004         Jacob Wåhlin                 930209 H16      6    1 
18:21:00   1005         Viktor Blomqvist             930114 H16      6    1 
18:02:00   1020         Johanna Erlandsson            10248 D16      3    1 
18:22:00   1022         Tove Ingvarsson              244828 D16      3    1 



380   1 Stigmännen Karlshamns SWE 

18:35:00   1015         William Lindblom              12292 H14      9    1 
18:27:00   1013         Erik Andersson               950719 H14      9    1 
18:07:00   1008         Martin Nilsson               959697 H14      9    1 
18:12:00   1018         Ola Andersson                970706 H12      4    1 
18:13:00   1027         Hanna Melander               971128 D12      4    1 
18:01:00   1029         Ellen Andersson              990730 D10      1    1 
18:20:00   1034         Sofia Jönsson                354807 U4       6    1 
18:08:00   1031         Linnea Rosén                  15241 U4       6    1 
18:24:00   1035         John Bjerstedt               248485 U4       6    1 
18:12:00   1032         Emil Lydell                  354801 U4       6    1 
18:04:00   1030         Erik Eriksson                354802 U4       6    1 
18:16:00   1033         Dennis Jönsson               354803 U4       6    1 
18:06:00   1036         Kate Ingvarsson              354805 U3       9    1 
18:34:00   1043         Nathalie Jönsson             354806 U3       9    1 
18:26:00   1041         Joel Nilsson                 354816 U3       9    1 
18:14:00   1038         Jonas Gagner                 354817 U3       9    1 
18:00:00   1055         Noah Olsson                  354809 U2      18    1 
18:00:00   1045         Mattias Karlsson              10063 U2      18    1 
18:00:00   1058         Amanda Leijon                354814 U2      18    1 
18:00:00   1060         Sofia Leijon                 354811 U2      18    1 
18:00:00   1051         Wilmer Raudsepp              354818 U2      18    1 
18:00:00   1048         Richard Gagner               354820 U2      18    1 
18:00:00   1087         Jakob Nilsson                354815 IN      48    1 
18:00:00   1074         Leonard Lydell               354810 IN      48    1 
18:00:00   1067         Lovisa Wahlfried Wikingsson  354804 IN      48    1 
18:00:00   1081         Andreas Karlsson             354808 IN      48    1 
18:00:00   1094         Linn Wahlfried Wikingsson    354812 IN      48    1 
18:00:00   1101         Ville Olsson                 354813 IN      48    1 



235   1 OK Vilse 87           SWE 

18:05:00   1025         Lina Karlsson                 10167 D12      4    1 
18:12:00   1021         Marielle Andersson            10103 D16      3    1 
18:15:00   1010         Albin Karlsson               260797 H14      9    1 
18:00:00   1056         Malin Eriksson               205251 U2      18    1 
18:00:00   1052         Anton Olsson                 205252 U2      18    1 
18:00:00   1059         Erik Wihlborg                 10175 U2      18    1 
18:00:00   1046         Hjalmar Jönsson              205253 U2      18    1 
18:00:00   1053         Wilma Svensson               205254 U2      18    1 
18:00:00   1049         Viktor Aikio                 205255 U2      18    1 
18:00:00   1061         Gustav Åman                  205256 U2      18    1 
18:18:00   1039         Emelie Andersson              10140 U3       9    1 
18:00:00   1093         Julia Henriksson             205257 IN      48    1 
18:00:00   1064         Annie Johansson              205258 IN      48    1 
18:00:00   1078         Arvid Jönsson                205259 IN      48    1 
18:00:00   1103         Hugo Melander                205260 IN      48    1 
18:00:00   1071         Ina Åman                     205261 IN      48    1 
18:00:00   1100         Maja Svensson                205262 IN      48    1 
18:00:00   1105         Amilia Senbom                205263 IN      48    1 
18:00:00   1091         Wilma-Lee Kuusela            205265 IN      48    1 
18:00:00   1098         Sigrid Elmblad               205266 IN      48    1 
18:00:00   1110         Moa Svensson                 205267 IN      48    1 
18:00:00   1096         Jakob Svensson               205268 IN      48    1 
18:00:00   1069         Eddie Karlsson               205269 IN      48    1 
18:00:00   1109         Lovisa Ring                  205272 IN      48    1 
18:00:00   1085         Linn Karlsson                205276 IN      48    1 
18:00:00   1076         Albin Henriksson             205279 IN      48    1 
18:00:00   1066         Jakob Håkansson              205280 IN      48    1 
18:00:00   1107         Johan Andersson              205271 IN      48    1 
18:00:00   1089         Elias Persson                205274 IN      48    1 
18:00:00   1083         Viktor Ring                  205273 IN      48    1 
18:00:00   1073         Amanda Eriksson              205275 IN      48    1 
18:00:00   1080         Frida Jönsson                205277 IN      48    1 
18:00:00   1086         Zoe Arnehäll                 205278 IN      48    1